KONST / Litografier / Färglitografier 8513237
nr 851 3237
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografier, 4 st, lösa blad, Staffan Hallström (1914-1976), PT + 3 st, signerade, bladets mått: 70x55 + 64x84
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 oktober 2013
kl 19:05:57
300 kr
350 kr
450 kr
700 kr
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström